اخبار اگرویار :  خدمات ویژه کارشناسان در نمایشگاه بین المللی کشاورزی مشهد

اگرویار در  نمایشگاه بین المللی کشاورزی مشهد میزبان کارشناسان زیادی از نقاط مختلف کشور بود. در این نمایشگاه از اپلیکیشن اگرویار و خدمات مختلف جهت استفاده کارشناسان و ارائه  آن به کشاورزان رونمایی شد.  

در شبکه جامع کارشناسان کشاورزی ایران (اگروایران اکسپرت) برای هر کارشناس یک دفتر کار آنلاین طراحی شده است که کارشناسان با فعالیت و ارائه خدمات می‌توانند درآمد پایدار داشته باشند.

در بخش اول دفتر کار آنلاین، کارشناسان می‌توانند به مشتریان خود خدمات ویژه و شخصی‌سازی شده ارائه کنند. کارشناسان می‎توانند با ثبت نام مشتریان خود برای آنها درخواست برنامه کودی با پشتیبانی تیم اگرویار ثبت نمایند تا به برنامه‌ریزی تغذیه کشاورزان برای یک سال دسترسی داشته باشند. برای تنظیم برنامه کودی نکات مهمی وجود دارد که تیم اگرویار برای این موضوع راهکارهای اصولی در نظر گرفته است. کارشناسان، به منظور افزایش دقت برنامه کودی می‌توانند از خدمات آزمایشگاه جامع اگرویار و ایستگاه هواشناسی مجازی استفاده نمایند.

در بخش دوم این دفتر کار، بازدید از مزارع و باغات کشاورزان طراحی شده است. این محصولِ خدماتی از دو جهت برای کشاورزان و کارشناسان جذاب می‌باشد؛ اول، مرتفع نمودن نیاز به پایش دوره‌ای و دقیق مزارع کشاورزان توسط کارشناسان و دوم، کسب درآمد قابل قبول از این پایش برای کارشناسان که سبب متمایز شدن این خدمت شده است. این بازدیدها با استفاده از اپلیکیشن اگرویار در مزارع انجام می شود.

بخش سوم دفتر کار آنلاین از این جهت مورد توجه است که کارشناس می‌تواند محصولات فروشگاه خود را به مشتریان معرفی کند و همچنین، با کودهای موجود در فروشگاه خود که دارای کیفیت قابل قبول است درخواست برنامه کودی ثبت نماید.

همانطور که می‌دانید تکرار خرید مشتری برای درآمد پایدار الزامی است. به همین جهت ابزارهای کاربردی که در اختیار کارشناسان و مشتریان آنها قرار داده می‌شود برای کمک به خرید مجدد مشتریان طراحی شده است.

2
0

2 پاسخ

    1. با سلام و احترام
      از حسن توجه شما سپاسگزاریم. شما میتوانید از دو طریق بازدید را انجام دهید؛ اول ماموریت‌هایی که برایتان تنظیم شده است و دوم استفاده از اپلیکیشن به عنوان ابزار بازدید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه اگرویار

با عضویت در خبرنامه اگرویار، جدیدترین اخبار و رویدادها را دریافت کتید.